Vertimo paslaugos

Vertimų patvirtinimas

Klientams pageidaujant, išverstus tekstus bei įvairių dokumentų vertimus patvirtiname vertimų biuro antspaudu arba notaro biure.

VERTIMŲ PATVIRTINIMAS VERTIMŲ BIURO ANTSPAUDU - Klientams pageidaujant vertimus tvirtiname ir persiunčiame el. paštu elektroniniu formatu (JPG, PDF)
Išverstas tekstas ar dokumentas yra susegamas ir patvirtinamas vertimų biuro antspaudu, vertimo pabaigoje pasirašo tekstą vertęs vertėjas.
Vertėjo parašas patvirtina, kad vertimo turinys atitinka teksto, iš kurio buvo verčiama, turinį. 
Vertimų biuro patvirtinimui dokumentų originalų pristatyti nebūtina (dokumentai gali būti nepasirašyti, be antspaudų), jų kopijas galite mums atsiųsti el. paštu, faksu.
Dokumentus klientai gali atsiimti vertimų biure arba patvirtinti dokumentai yra išsiunčiami paštu kliento nurodytu adresu į bet kurią šalį.
 

VERTIMŲ PATVIRTINIMAS NOTARO BIURE
Išverstas oficialaus dokumentas yra susegamas, patvirtinamas vertėjo parašu, vertimų biuro antspaudu ir yra pristatomas į notarų biurą patvirtinimui.
Notaras atlieka dvi funkcijas: patvirtina vertėjo parašo tikrumą ir, jei yra reikalinga, pateikto oficialaus dokumento nuorašą (kopija tikra). 
Notaras netvirtina: neoficialių dokumentų (be originalių antspaudų, parašų, dokumento registracijos numerio); vertimo turinio atitikimo teksto, iš kurio buvo verčiama, turiniui.
Dokumentų patvirtinimui notaro biure į vertimų biurą reikia pristatyti oficialių dokumentų originalus arba bet kurio Lietuvos notaro patvirtintus šių dokumentų nuorašus (kopijas). 
Notaro patvirtintus dokumentus klientai gali atsiimti vertimų biure arba patvirtinti dokumentai yra išsiunčiami paštu kliento nurodytu adresu į bet kurią šalį.
Oficialių dokumentų nuorašus skirtus vertimui galima patvirtinti bet kuriame notarų biure visoje Lietuvoje. Mūsų biuras vertimus notariškai tvirtina Kauno miesto 25 notarų biure (Savanorių pr. 284A, Kaunas), Kauno m. 22 notarų biure , Kauno m. 25-jame notarų biure; Kauno raj. 4 notarų biure.
VERTIMŲ UŽSAKYMUS PRIIMAME EL.PAŠTU VISOJE LIETUVOJE IR IŠ UŽSIENIO
Sužinokite vertimo kainą - info@kaligrafija.lt arba užpildykite užklausos formą.

© 2024 Kaligrafija, UAB. Visos teisės saugomos. Sukūrė ARTOGAMA.LT - web dizainas, puslapių kūrimas